Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA WQP8-7636W LCD, Самостоечка машина за миење садови, Бела б
Достапност:
Шифра: 73354
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,500 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 750 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA WQP8-7636W LCD, Самостоечка машина за миење садови, Бела боја, 45 цм, 9 комплети, ЛЦД Дисплеј, 6 програми (Автоматска 45-65, Нормална 55, Еко 50, Брза 40, и програма за стакло 40), 4 температури, Половично полнење, електронска контрола, Тајмер, заклучување од деца, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А++ енергетска класа, Бучност: 49dB(A), самочистечки филтер, anti flow, омкенувач за вода, Димензии 45x60x84,5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG