Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss 2498PRE Rose Blush 235, Професионална пегла за коса со
Достапност:
Шифра: 73005
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
3,199 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 267 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 134 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BaByliss 2498PRE Rose Blush 235, Професионална пегла за коса со титаниум-керамички плочки со јонизација, Розева боја, 110x28мм големина на плочки, 15 секунди загревање, 13 температури 170-235 С, LED индикатор, автоматско исклучување, кабел 3м
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG