Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV1711E0 Virtuo, Пегла на пареа, Боја бело сина, 1800W, 20
Достапност:
Шифра: 72760
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV1711E0 Virtuo, Пегла на пареа, Боја бело сина, 1800W, 20г/мин- пареа, ударна пареа 80г/мин,воден канистер 200 мл, комфорно ракување, нелеплива плоча, самочистење, должина на кабел 1,9м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG