Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHC010/10, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCare, Thermo
Достапност:
Шифра: 72473
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BHC010/10, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCare, ThermoProtect 1200W, DC мотор, рачка на склопување, насочувач на воздух, 2 брзини, ладен воздух, кука за закачување, 1,5м кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela