Бренд: ST
Краток опис: ST MTG-800WA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови
Достапност:
Шифра: 72290
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MTG-800WA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, бела боја, нелепливи грил плочи, индикатор за работа во црвена боја, заклучување на грил плочите
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG