Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3705/00, Рачен миксер, Боја Бела, 300W, 3 брзини и Ту
Достапност:
Шифра: 72219
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR3705/00, Рачен миксер, Боја Бела, 300W, 3 брзини и Турбо, 2 типа маталки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm