Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BOEI68481, Вградна фурна, Инокс, Голем ЛЦД Дисплеј, Електр
Достапност:
Шифра: 72139
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BOEI68481, Вградна фурна, Инокс, Голем ЛЦД Дисплеј, Електронски тајмер, Push Pull копчиња на вовлекување, 8 функции, Грил Турбо Вентилатор, Телескопски водилки, горен и долен греач, 65 литри капацитет, светло во рерната, тројно стакло на вратата, Самочистечка фурна со пареа- аквализа, Вклучени 2 тави за печење, А енергетска класа, Димензии 60x60x57.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm