Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BOEI64290030, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј со дигитал
Достапност:
Шифра: 71812
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BOEI64290030, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј со дигитален тајмер, Pop in Pop out копчиња, 6 функции, вентилатор, додаток за печење кокошка во рерната, тајмер, горен и долен греач, 60 литри капацитет, Самочистење со катализа, двојно стакло на вратата, клучени две емајлирани тави ProCook, А енергетска класа, 60x60x55 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG