Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RH9051W0, Рачна правосмукалка, Боја Бела, Безжична, Соби
Достапност:
Шифра: 71354
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta RH9051W0, Рачна правосмукалка, Боја Бела, Безжична, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0,4л, Филтер што се мие, Мултифункционална четка, Батерија Li-Ion, 21.9V, Користење 20 мин, полнење 3ч
Тип вертикална
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG