Бренд: ST
Краток опис: ST TH-60XM2, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извле
Достапност:
Шифра: 71124
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TH-60XM2, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, Контрола со копче, 3 степени на брзина, Капацитет 450м/3 на час, 2 Мотори 2x 125W, 2 Вентилатори, Светло 2x 18W Халогено осветлување, 2 x Филтри Алуминиумска касета, Димензии: 60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt