Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер,
Достапност:
Шифра: 70279
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,499 Ден.
24x КЛУБ рата: 619 Ден.
48x КЛУБ рата: 334 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST TAC-12SOO, Superior Technology, 12000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 3.53KW и Греење 3.66KW, Скриен Дисплеј, EER за ладење 3.21, COP за греење: 3.61, Бучност на внатрешна единица Мин: 34dB, Макс: 38dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија: 549kwh, Нормална работна температура: -7 to 43 C, R410A еколошки гас, A енергетска класа во ладење и греење, Далечински управувач, Идеална за простории од 15 до 23м2
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG