Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6240XXK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX ра
Достапност:
Шифра: 69996
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EHF6240XXK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Hi-Light, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, поединечна плотна 210mm 2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 516 x 38 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF