Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR1855/90, Соковник, Viva, Боја Црвена, 700W, лесен за ч
Достапност:
Шифра: 69126
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR1855/90, Соковник, Viva, Боја Црвена, 700W, лесен за чистење, 1 брзина, drip stop, сад за отпад 2л, голем 75 mm отвор
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt