Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS RS 10U/3 EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Н
Достапност:
Шифра: 69038
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON ANDRIS RS 10U/3 EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Нискомонтажен Бојлер за во кујна 10 литри, MADE IN ITALY, Нов бакарен греач од 1.2KW, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Нов држач за греачот со 4 отвори, Максимална температура 80 степени, Загревање за 29 минути до 45 степени, бело сива боја, Димензии ВxШxД 36х36х27.6 цм, Тежина 6.6кг, IPX1 ниво на заштита
Тип Кујнски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF