Бренд: ST
Краток опис: ST BHV-6450H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотн
Достапност:
Шифра: 67644
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BHV-6450H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, 4 грејни зони, Сензорски команди на допир, Уникатно Одбирање на јачина од 1 до 9 со директни контроли на допир за секое ниво од 1 до 9 (без+/-), тајмер
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG