Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Pro 180 Small C319Е, Професионално Фигаро, црно златна
Достапност:
Шифра: 66875
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Pro 180 Small C319Е, Професионално Фигаро, црно златна боја, Брзо загревање, Варијабилна температура до 180 степени температура, Sublim touch обложување, Спирала во конусна форма, Дијаметар 19мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela