Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH BBZ41FK, 4x текстилни кеси за правосмукaлки Bosch компатиб
Достапност:
Шифра: 65839

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH BBZ41FK, 4x текстилни кеси за правосмукaлки Bosch компатибилни со: BSN... / BSG1... / VS01... / VS01E... Пакувањето содржи и 1 микро филтер
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela