Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55QN90CATXXH, 55" (138cm) Neo QLED 4K Smart TV, Res...
Достапност:
Шифра: 55469
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 120,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

99,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 4,167 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,084 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE55QN90CATXXH, 55" (138cm) Neo QLED 4K Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 4500, Quantum HDR 1500, Neo Quantum processor 4K, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), AI upscale, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View, Multiroom link, TV Sound Connect, 2.2CH speaker, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +, PN: QE55QN90CATXXH
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем TIZEN
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред QLED