Бренд: AllCall
Краток опис: AllCall Smooth 4G 3/32, Display: IPS 6,26" 480*1014, Dual SIM, C
Достапност:
Шифра: 53519
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,499 Ден.
12 РАТИ: 394 Ден.
24 РАТИ: 207 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AllCall Smooth 4G 3/32, Display: IPS 6,26" 480*1014, Dual SIM, Chipset: MT6737, RAM: 3GB, Internal Memory: 32GB, Primary Triple Camera 8 Megapixel With Dual LED Flash, Secondary Camera: 5 Megapixel, OS: Android 11, FM Radio, Sensors: Proximity Sensor Accelerometer Ambient Light Compass Gravity Sensor Gyro Hall-Sensor, Fingerprint, NFC, Wi-Fi, VoLTE/ViLTE support, 3.5mm audio jack, Bluetooth 4.2, GPS/A-GPS support, GLONASS support, USB Type Micro-USB 2.0, Protective film Screen with Protective case, Battery: 3750mAh Lithium-polymer, Dimension: 159.2x76.2x9.6mm, Weight: 210,5g
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ