Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55S95BATXXH, 55" (138cm) OLED 4K Smart TV, Resolution:
Достапност:
Шифра: 53172
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 142,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

89,999 Ден.
12 РАТИ: 7,875 Ден.
24 РАТИ: 4,122 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE55S95BATXXH, 55" (138cm) OLED 4K Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, Quantum HDR OLED, Neural Quantum Processor, Motion Xcelerator Turbo+ (4K 120Hz), HLG (Hybrid Log Gamma), AI upscale, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Eye Comfort Mode, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Atmos, DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View, Multiroom link, TV Sound Connect, 2.2.2 CH speaker, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, LaserSlim Design, Connections: 4 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +, PN: QE55S95BATXXH
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ