Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 ( GRAY ), - Процесор Intel® Core™ i7-116
Достапност:
Шифра: 52570
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 48,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

40,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,417 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,709 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 ( GRAY ), - Процесор Intel® Core™ i7-1165G7 (12M Cache, up to 4.7Ghz), Intel HD Графичка карта , Рам Меморија 8GB DDR4 3200MHz, Диск 512GB SSD M.2 2280 NVME, 720P HD CAMERA, 4CELL 38WH Battery, 15.6 Full HD (1920x1080) IPS, P/N: 82H800BPRM
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG