Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black, Wireless connection: Bluetoot...
Достапност:
Шифра: 52503
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 1,899 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

1,399 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black, Wireless connection: Bluetooth®5.2, Communication range: 10m, Single earbud net weight: Approx. 4.2g, Total weight with charging case: Approx. 36g, Earbud battery life: Approx. 5 hours, Charging case battery life: Approx. 18 hours, Earbud dimensions: 24.5 x 16.7 x 24.6mm, Charging case dimensions: 60 x 46 x 23.7mm, Charging port: Type-C, IP54 dust and water-resistance, BHR5489GL
Можеби ќе Ве интересира