Бренд: ST
Краток опис: ST-T795 , Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core u
Достапност:
Шифра: 51668
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 4,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,499 Ден.
12 РАТИ: 307 Ден.
24 РАТИ: 161 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-T795 , Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core up to 1.2GHz, GPU: A133 GPU, 2GB RAM, 32GB ROM, Android 11.0, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 1024x600 resolution, format: 16:9, 2 Cameras (Camera built in front 2MPx + Camera built in rear Cabinet 5MPx ), Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, Micro USB x 1, 1x HDMI, External memory: Support SDHC/SDXC(up to 32GB), G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm stereo output, Three axis gravity sensors, Battery: 2.500mAh, USB cable, Adapter microUSB port
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ