Бренд: ST
Краток опис: ST-T795 , Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core u
Достапност:
Шифра: 51668
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 3,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

3,599 Ден.
12 РАТИ: 300 Ден.
24 РАТИ: 150 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-T795 , Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core up to 1.2GHz, GPU: A133 GPU, 2GB RAM, 32GB ROM, Android 11.0, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 1024x600 resolution, format: 16:9, 2 Cameras (Camera built in front 2MPx + Camera built in rear Cabinet 5MPx ), Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, Micro USB x 1, 1x HDMI, External memory: Support SDHC/SDXC(up to 32GB), G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm stereo output, Three axis gravity sensors, Battery: 2.500mAh, USB cable, Adapter microUSB port
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ