Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Electric Scooter Essential, Црна боја, 8.5 инчни тркал
Достапност:
Шифра: 50491
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,889 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 972 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential, Црна боја, 8.5 инчни тркала на пумпање со воздух, Максимална брзина 20км/ч, 3 мода на брзини (5, 15 и 20км/ч), Опсег на движење со едно полнење до 20км, Тежина 12кг, Брзо склопување на скутерот за 3 секунди, Е-ABS + Диск кочница, Изработен од авионски алуминиум, Вградени светла предно и задно, Покажувач на брзината на движење, Муктифункциска табла дисплеј кој покажува многу параметри, Вграден Bluetooth, Номинална Моќност 250W, Максимална моќност 500W, IP54 стандард на издржливост, Максимум товар до 100кг, 10 степени агол на искачување, 3.5 часа време на полнење, FBC4022GL
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Салон Мерида
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG