Бренд: Apple
Краток опис: Apple AirPods2 with Charging Case, Chip: H1 headphone chip, Doub
Достапност:
Шифра: 49610
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 10,890 Ден.

BLACK ЦЕНА:

8,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 773 Ден.
24x BLACK РАТА: 398 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple AirPods2 with Charging Case, Chip: H1 headphone chip, Double-tap to play; skip forward or answer a phone call, Automatically on; automatically connected, Easy setup for all your Apple devices, Siri compatible, Dual beamforming microphones, Dual optical sensors, Motion-detecting accelerometer, Speech-detecting accelerometer, Bluetooth 5.0, AirPods with Charging Case: More than 24 hours listening time; up to 18 hours talk time, AirPods (single charge): Up to 5 hours listening time; up to 3 hours talk time, 15 minutes in the case equals up to 3 hours listening time or up to 2 hours talk time, Weight: AirPods (each): 4 g, Charging Case: 38.2 g, mv7n2zm/a
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG