Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei AP52, Type C To Micro USB Adapter, 5V2A
Достапност:
Шифра: 47559

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei AP52, Type C To Micro USB Adapter, 5V2A
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela