Бренд: ST
Краток опис: ST SG-F48W, Superior technology, WiFi Drone with live stream cam
Достапност:
Шифра: 45684
Гаранција (дена): 90

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SG-F48W, Superior technology, WiFi Drone with live stream camera, 2.4GHz RC drone with 0.3 Mpixels camera, One key return home function, 2.4GHz remote control: strong anti-interference, up/down, backward/forward, turn left/right, lean left/right, hovering/ 360degree flips and tricks, Standard manual camera platform, Protective rings for blades, Stable with 6-axis gyroscope, Low battery protection function, Charging Time: 40 mins, Charging way: Via USB cable, Control distance: 60m, Operating time: over 6mins, Dimensions 33.1x33.1x7.7 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela