Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT7510/15,Тример за брада, Боја Црно Сива, Интегриран ва
Достапност:
Шифра: 33491
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,995 Ден.
12 РАТИ: 350 Ден.
24 РАТИ: 183 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BT7510/15,Тример за брада, Боја Црно Сива, Интегриран вакумски систем: собира до 90% од пресечената брада, Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги подига и ги насочува влакненцата во оптималната позиција за сечење, за лесно обликување, 20 должини  од 0.5 до 10 мм, Прецизност (големина на чекорите) 0.5mm, LED дисплеј , Работа со или без кабел, Lithium-ion батерија: 100мин безжична употреба, 1h полнење, Ножеви од нерѓосувачки челик, Без потреба од подмачкување, Додатоци што можат да се мијат, Прецизен тример, Чешел за брада: 3мм, Чешел за детали, Торбичка, Четка за чистење
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ