Бренд: ST
Краток опис: ST E825EI Superior Technology, Безжична машинка 2 во 1 за бричењ
Достапност:
Шифра: 33239
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST E825EI Superior Technology, Безжична машинка 2 во 1 за бричење и одржување тридневна брада, можност за потстрижување, се полни за 1.5 часа, 18 можности за сетирање на тримерот од 0.9мм до 9мм, сечила од нерѓосувачки челик, може да работи додека се полни, вклучени адаптер за понење, надворешен тример, масло за подмачкување, четка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm