Бренд: ST
Краток опис: ST E825EI Superior Technology, Безжична машинка 2 во 1 за бри...
Достапност:
Шифра: 33239
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,399 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

699 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST E825EI Superior Technology, Безжична машинка 2 во 1 за бричење и одржување тридневна брада, можност за потстрижување, се полни за 1.5 часа, 18 можности за сетирање на тримерот од 0.9мм до 9мм, сечила од нерѓосувачки челик, може да работи додека се полни, вклучени адаптер за понење, надворешен тример, масло за подмачкување, четка за чистење
Тип на машинки за потстрижување Повеќенаменски тримери