Бренд: ST
Краток опис: ST Kingmarkt HJC1901-F, Superior Technology, Безжична 2во1 Стапч
Достапност:
Шифра: 31965
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST Kingmarkt HJC1901-F, Superior Technology, Безжична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка, моќност 200W, капацитет на батерија Li-ion 22.2V, 2200mAh, алуминиумска телескопска цевка, сино бела боја, 2 нивоа на моќност, 4.5m должина на кабел, Голема четка за подови, 2 додатоци, 1.2л капацитет на резервоар, ХЕПА филтер, Време на работа до 30 мин со помала брзина,
Тип вертикална
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG