Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV5622F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 2200W, Брзини
Достапност:
Шифра: 30573
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta CV5622F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 2200W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Закачалка на рачката
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG