Бренд: Xbox
Краток опис: Microsoft XBOX S 512GB, CPU. 8X Cores @ 3.6 GHz (3.66 GHz w/S...
Достапност:
Шифра: 20515
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 19,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
12 РАТИ: 1,560 Ден.
24 РАТИ: 803 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Microsoft XBOX S 512GB, CPU. 8X Cores @ 3.6 GHz (3.66 GHz w/SMT) Custom Zen 2 CPU, GPU. 12 TFLOPS, 52 CUs @1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU, Memory. 10GB GDDR6 w/128 bit-wide bus, Support for USB 3.1 external HDD (sold separately). Gaming Resolution. 1440p,
Конзоли Xbox
Можеби ќе Ве интересира