Бренд: Genius
Краток опис: Genius NX-7015, Wireless ergonomic mouse, Sensor engine: Blue Ey
Достапност:
Шифра: 15810
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius NX-7015, Wireless ergonomic mouse, Sensor engine: Blue Eye, Color: Gold Metallic Number of buttons: 3 (left, right, middle button with scroll), RF frequency: 2.4GHz, Battery Compartment design for AA or AAA battery, Dimension (WxHxD): 105 x 37 x 57 mm
Напреден Филтер
Опис Глувци - Mouse
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela