Бренд:
Краток опис: Levenhuk LabZZ C1 Insect Can 69716, Кутија за инсекти со Лупа за
Достапност:
Шифра: 50862
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

359 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Levenhuk LabZZ C1 Insect Can 69716, Кутија за инсекти со Лупа за набљудување, Дијаметар на леќа 45mm и Зголемување 6х, Дијаметар на втора леќа 35mm и Зголемување: 3х, Мерна скала на дното од кутијата во растојание од 5mm, Транспортни димензии: 70.1×80.1×80.1mm, Тежина на транспортно пакување: 76 грама, P/N: 69716
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG