Бренд:
Краток опис: Levenhuk M130 BASE Digital Camera 70353, Микроскопска Дигитална
Достапност:
Шифра: 60586
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,599 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 395 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 204 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Levenhuk M130 BASE Digital Camera 70353, Микроскопска Дигитална Камера, Резолуција: 1280х1024, МР: 1.3, Сензор: 1/3' CMOS, Големина на пиксели: 3.6x3.6, Автоматска експозиција, Снимање видео, Осетливост v/lux.sec@550 nm: 7.5@1280x1024 12.5@1024x768 12.5@800x600, Формат на слики: *.jpg *.bmp *.png *.tif, Видео Формат: *.wmv *.avi *.h264 *h265, Спектрален опсег: 380–650 со вграден инфрацрвен филтер, USB 2.0, 480 Mb/sec, Метално куќиште, Напојување: USB 2.0, Транспортни димензии: 60×140×90.5mm, Тежина на транспортно пакување: 170 грама, P/N: 70353
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG