Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Electric Scooter Essential, Црна боја, 8.5 инчни тркал
Достапност:
Шифра: 50491
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 925 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 500 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential, Црна боја, 8.5 инчни тркала на пумпање со воздух, Максимална брзина 20км/ч, 3 мода на брзини (5, 15 и 20км/ч), Опсег на движење со едно полнење до 20км, Тежина 12кг, Брзо склопување на скутерот за 3 секунди, Е-ABS + Диск кочница, Изработен од авионски алуминиум, Вградени светла предно и задно, Покажувач на брзината на движење, Муктифункциска табла дисплеј кој покажува многу параметри, Вграден Bluetooth, Номинална Моќност 250W, Максимална моќност 500W, IP54 стандард на издржливост, Максимум товар до 100кг, 10 степени агол на искачување, 3.5 часа време на полнење, FBC4022GL
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Салон Мерида
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG