Бренд: Total
Краток опис: TOTAL SPRINT 26 MTB Велосипед G26K816, MTB Вело сипед, Црно црве
Достапност:
Шифра: 50830
Гаранција (дена): 180

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TOTAL SPRINT 26 MTB Велосипед G26K816, MTB Вело сипед, Црно црвена боја, 18 брзини, Метален рам M Size, Предна и Задна кочница V Brake MENGJIN, Големина на гуми Shengshiruntong 26x2.1, HUILICHENG внатрешна гума, Заден менувач SAIGUAN MJR-01 18 брзини, Преден менувач SAIGUAN MJR-04, Пренос-Ѕвезда: 6-фаз 14-28Т, Шифтери SAIGUAN SL-KD-03, Касетна средна осовина, Касетни осовини на тркала, MAYA ланец, Метални рачки за кочници, Метален држач за рачките Metal Stem, Ергономско седиште, Дупли алуминиумски бандажи, Штендер
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ