Бренд: ST
Краток опис: ST-0720 LED Сијалица - Samsung LED chip inside A60 E27 12W 400
Достапност:
Шифра: 47226
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-0720 LED Сијалица - Samsung LED chip inside A60 E27 12W 4000K 220-240V, Дневно Бела 4000K, up to 25000h
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm