Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MKG-500-BA, (S) панел, внатрешна sидна единица за воден си
Достапност:
Шифра: 30707
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
35,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,000 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,500 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA MKG-500-BA, (S) панел, внатрешна sидна единица за воден систем, 2 цевки, AC fan motor,,капацитет на ладење 3,6 KW, на греење 3,8 KW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG