Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MKD-V500, внатрешна касетна единица за воден систем, 4 стр
Достапност:
Шифра: 30664
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
39,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,334 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,667 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA MKD-V500, внатрешна касетна единица за воден систем, 4 страни на дување, 2 цевки, АC fan motor,,капацитет на ладење 4,2 KW, на греење 4,95 KW, димензии на панел 647×50×647
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG