Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LB 88 White Dual, Овлажнувач за воздух, бела боја
Достапност:
Шифра: 68893
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LB 88 White Dual, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени 15 анти бигор перничиња, иделаен за соби до 48м2, Двојна технологија - ултрасонично овлажнување + испарување на водата без бактерии и мириси, отстранлив 6л резервоар, отвор за распрскување до 550мл/ч, осветлен потенциометар за контрола, вклучени 15 миризливи перничиња, супер тивок погоден за спиење, автоматско исклучување, заштита од прегревање, вклучена четка за чистење, 280W
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR