Бренд: HOSSEVEN
Краток опис: HOSSEVEN P20 BASIC HYDRO RED, Камин на пелети за централно греењ
Достапност:
Шифра: 60599
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 83,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

79,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 7,000 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,334 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HOSSEVEN P20 BASIC HYDRO RED, Камин на пелети за централно греење, Црно-црвена боја, Моќност 25KW, 33кг резервоар за пелети, 42л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 160м2, Тежина 212кг, 90% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 2.1 до 5.2кг на час, Димензии 574x640x1304 мм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Куманово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG