Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa печка на пелети LUCA, Kрем, моќност 8,5kw, загревање на пов
Достапност:
Шифра: 69806
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa печка на пелети LUCA, Kрем, моќност 8,5kw, загревање на површина од 110m3-140m3, 42-53 м2, максимлна потрошувачка на пелети 1.92 kg/h, минимално време на работа со полн резервоар 11h, максимално време на работа со полн резервоар 35h, капацитет на резервоарот 23кг, степен на искористеност 83%, пречник на приклучок за издув 80мм, оптимален провев на издувот 12Pa, максимална излезна сила на електрична енергија 450w, димензии (Ш х Д х В) 500мм х 470мм х 940мм, тежина на печка 110кг
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel