Бренд: ST
Краток опис: ST TPTC-T3000NP, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка во
Достапност:
Шифра: 72703
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TPTC-T3000NP, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка во форма на Тајфун модел, тип на греач - вискоквалитетен PTC керамички греач, 3000W, три режима на работа 1000/2000/3000W, заштита од прегревање, интегрирана рачка, инидкатор за вклученост
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela