Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea Extreme Save AG Nordic series MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)/MO
Достапност:
Шифра: 75584
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 36,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

32,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,888 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,375 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea Extreme Save AG Nordic series MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)/MOX230-12HFN8-QRD6GW, FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, 12000BTU 3500W на ладење, 3800W на греење, Скриен Дисплеј, WiFi ВГРАДЕН, R32 Гас, Греење до минус 30 степени, SEER (Ладење) 8.5 W/W, SCOP (Греење просек) 4.6 W/W, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, A++ на ладење, А+ на греење, Идеална за простории до 30м2, Бучност на внатрешна единица 20-39dB, Бучност на надворешна единица 55dB, Проток на воздух внатрешна единица 630, Тежина внатрешна единица 8.7 кг, Тежина надворешна единица 26.7 кг, Димензии внатрешна единица 295x835x208 мм, Димензии надоврешна единица 555x765x303 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG