Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY LB 88 White Dual, Овлажнувач за воздух, бела боја
Достапност:
Шифра: 68893
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY LB 88 White Dual, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени 15 анти бигор перничиња, иделаен за соби до 48м2, Двојна технологија - ултрасонично овлажнување + испарување на водата без бактерии и мириси, отстранлив 6л резервоар, отвор за распрскување до 550мл/ч, осветлен потенциометар за контрола, вклучени 15 миризливи перничиња, супер тивок погоден за спиење, автоматско исклучување, заштита од прегревање, вклучена четка за чистење, 280W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela