Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 110708 Мултинаменска крпа за чистење, жолта боја, специјал
Достапност:
Шифра: 55017

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 110708 Мултинаменска крпа за чистење, жолта боја, специјално направена за чистење стаклокерамички површини, чинии, прибор за јадење, грејни површини како скари, рингли итн. Поседва специјален абразивен ефект Димензии 35x40цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt