Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC8003/01, Сет филтри за правосмукалки, Allergy Exhaust
Достапност:
Шифра: 72307
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC8003/01, Сет филтри за правосмукалки, Allergy Exhaust Filter: 1x, Washable motor inlet filter: 1x, за PowerPro Expert: FC9729, FC9741 - FC9746
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt