Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal TI1200E1, Даска за пеглање, Висина до 93цм, безбедно лежиш
Достапност:
Шифра: 71230
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal TI1200E1, Даска за пеглање, Висина до 93цм, безбедно лежиште за пеглата, димензии 124 х 40цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt